Başer, 'Herkesi Kucaklamak Boynumuzun Borcu'

Başer, 'Yozgat'ta ki 432 bin kardeşimizi kucaklamak bizim boynumuzun borcu. Hep beraber Yozgat'ın kalkınmasına, güçlenmesine ve Yozgat'ın göç veren değil göç alan bir olması için çalışacağız.'
Yayınlanma tarihi: 02 Kasım 2015, Pazartesi günü, saat: 08:33

1 Kasım seçimlerinin resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti Yozgat'tan 4 milletvekilinin 4'ü nü de garantiledi. Parti önünde toplanan gurup sevinç gösterisinde bulundu. Burada partililere hitap eden AK Parti 4. sıra milletvekili adayı Yusuf Başer, "İman et, mücadele et, zafer senindir. Son sırada olmama rağmen ben Yozgatlı kardeşlerime inandım. Dedim ki, Yozgat evladına sahip çıkacak. Rabbime şükürler olsun. Yozgatlı kardeşlerimin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Teşkilat mensubu arkadaşlarımın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonra bize daha çok çalışmak, daha çok gayret göstermek düşer. 

Her şey Yozgat için. Yozgat'ta ki 432 bin kardeşimizi kucaklamak bizim boynumuzun borcu. Hep beraber Yozgat'ın kalkınmasına, güçlenmesine ve Yozgat'ın göç veren değil göç alan bir olması için çalışacağız. Bizim amacımız alamadığımız yüzde 38 oyu Yozgat'tan almak için daha çok çalışacağız. Kardeş olacağız, hep birlikte Yozgat olacağız" dedi.

AK Parti'nin başarısında bütün partililerin emeğinin olduğunu ifade eden İl Başkanı Harun Lekesiz, ise "Değerli kardeşlerim, bu başarı sizlerin başarısıdır. Bu başarı bütün Yozgatlıların başarısıdır. Her birinizi canı gönülden kutluyorum. Çok gayretli çalıştınız. Sahanın her alanında boy gösterdiniz. Sizlere minnettarım. Bize yakışan, bu coşkumuzu, heyecanımızı, mutluluğumuzu paylaşmanın yolu iki rekat şükür namazı eda etmektir. Bunun haricinde herhangi bir coşku bize yakışmaz" diye konuştu. 

Etiketler: yusuf başer   harun lekesiz  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki