Başer; Halkımız partisinin yanında

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, kırsaldan göçü önlemek amacıyla kente yapılan yatırımların köylere de uygulanacağını söyledi.
Yayınlanma tarihi: 04 Mayıs 2015, Pazartesi günü, saat: 09:25

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, 7 Haziran’da yapılacak 25. dönem milletvekilliği genel seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Hafta sonunu merkez köylere ayıran Milletvekili Başer, vatandaşlar tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılandı. Her gittiği yerde destek bulan Başer, vatandaşların dert ve isteklerini dinledi. Kente yapılan yatırımların kırsala da uygulanacağına değinen Başer, AK Parti döneminde köylerin yol, içme suyu, kanalizasyon başta olmak üzere acil ihtiyaçların karşılandığını dile getirdi. Kırsal alanlarda grup yollara ağırlık verildiğini ifade eden Başer, köy yollarında da düzenlemeye gideceğini bildirdi. Kendilerinin aldanan ve aldatan olmadığının altını çizen Başer, söz veripte, yapmadıkları işin olmadığını kaydetti.

Geçmiş yıllarda köylerin yol, su, kanalizasyon taleplerinin alındığını ifade eden Başer, bugün ise farklı taleplerle gelindiğine dikkat çekti. Başer, “Köylerimizde vatandaşlarımız AK Parti’den ve aldıkları hizmetlerden memnun. Vatandaşlarımız bizlerden çevre düzenlemesi ve sosyal hayata yönelik taleplerle geliyor. Bu gösteriyor ki, halkımız hizmet partisinin yanında ve destekçisi” dedi.

Milletvekili Başer, Türkiye’nin ve Yozgat’ın AK Parti iktidarı ile çok büyük hizmetlere kavuştuğunu söyledi. AK Parti iktidarı ile hizmetlerin en ücra köşelere kadar uzandığını dile getiren Milletvekili Başer, “AK Parti tarafından uygulanan Köydes ve Beldes projeleri ile köylerimizin alt yapısı tamamlandı. Yolu suyu olmayan köyümüz kalmadı. Kanalizasyon çalışmalarının büyük oranda tamamlandı. Artık şehirde ne varsa köylerdeki vatandaşlarımız da hizmetlerden yararlanmaktadır” dedi.

Milletvekili Başer, doktorların köylere muayene için geldiğine dikkat çekerek, yine tedavi de uygulanan ilaçların da hastanın ayağına götürüldüğüne değindi.

Etiketler: yusuf başer   ak parti   yozgat   milletvekili  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki