Başer, Halkımız her şeyin farkında

AK Parti Milletvekili Yusuf Başer, 7 Haziran seçimleri nedeniyle çalışmalarını hızlandırdı.
Yayınlanma tarihi: 28 Nisan 2015, Salı günü, saat: 09:51

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, 7 Haziran seçimleri nedeniyle çalışmalarını hızlandırdı. Teşkilat üyeleri ile birlikte köy ziyaretlerine ağırlık veren Başer, vatandaşlarla sohbet etti.  

Seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde AK Parti’nin projelerini anlatan Milletvekili Başer, “Halkımızın teveccühü bize moral veriyor. Halkımız bir çok şeyin farkında artık” dedi. Milletvekili Başer, kırsal alandaki sorunları bildiklerini ve bu sorunların çözümü için çalıştıklarını aktardı. Şehir yaşamının kırsalda da sağlanacağının altını çizen Milletvekili Başer, “Halkımızın sorunlarını biliyoruz ve sorunların çözümü için uğraş veriyoruz. Ama bize tek başına iktidar olmak yetmez, anaya sayı değiştirecek şekilde çoğunluğu sağlamak istiyoruz." diye konuştu.

Milletvekili Başer, Yozgat’ın AK Parti iktidarları döneminde büyük hizmetlere kavuştuğunu belirterek, bu hizmetlerin bundan sonra da devam edeceğini dile getirdi. Yozgat halkının bu güne kadar AK Partiye ve hizmete oy verdiğin ifade eden Başer, “Yozgat halkı her zaman AK Parti’den yana teveccüh kullanmıştır. Bu da Yozgat’a hizmet olarak dönmektedir. AK Parti döneminde yıllarca bitmeyen inşaatlar tamamlanmış, sağlıkta, eğitimde büyük yatırımlar yapılmış ve bu yatırımlar sürmektedir” açıklamasında bulundu.

Etiketler: yusuf başer   ak parti   yozgat   milletvekili  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki