Başer, 'Fatih Tabiat Parkında Yer Teslimi Yapıldı'

Başer, "Yozgat’ı daha yaşanılır bir kent haline getirmek, insanımızın yaşam kalitesini yükseltmek için sosyal hayatını canlandırmaya gayret ediyoruz."
Yayınlanma tarihi: 04 Ekim 2017, Çarşamba günü, saat: 19:35

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Fatih Tabiat Parkı Göleti yanında yapılacak kafeterya binasının  yer tesliminin yapıldığını bildirdi. 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başer, “Yozgat’ın gözbebeği Çamlık Milli Parkındaki sosyal donatıların tamamlanması için gayret gösterdiklerini belirterek göl manzarasına sahip olacak, estetik güzelliği yüksek Kafeterya binası için yer tesliminin yapıldığını müjdeledi.

Yapılacak Kafeterya binasının Çamlık girişi sol tarafta yer alacağını ve 200 m2 alana sahip olacağını sözlerine ekleyen Başer, inşaatının bu yılı tamamlanarak Yozgat insanın hizmetine sunulacağını söyledi.

Yozgat’ı daha yaşanılır bir kent haline getirmek, insanımızın yaşam kalitesini yükseltmek için sosyal hayatını canlandırmaya  gayret ettiklerini  belirten Başer, yakında zamanda yapılacak sosyal tesisler ve yatırımlarla Yozgat’ın cazibe merkezi haline geleceğini ifade etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki