Başer, Eveti Anlatmaya Devam Ediyor

Fransa’da yaptığı refarandum çalışmalarından dönen Başer, Yerköy’de vatandaşlarla buluşarak "Evet"i anlattı.
Yayınlanma tarihi: 23 Mart 2017, Perşembe günü, saat: 07:52

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Fransa’da sürdürdüğü referandum görüşmelerinin ardından Yozgat’a gelerek vatandaşlarla buluştu. 

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Yerköy ve Sorgun’da referandum çalışmalarına katıldı. Fransa’da yoğun geçen programın ardından, dinlenmeden Yozgat’a gelen Milletvekili Başer, Yerköy ve Sorgun’da vatandaşlara ‘evet’i anlattı. 

Başer, birlik ve beraberlikten bahsederek, referandumun önemine değildi. Türkiye geneli olduğu gibi Yozgat’tan da güçlü bir ‘evet’ çıkacağını dile getiren Başer, 16 Nisan referandum gününe kadar durmadan çalışacaklarını belirtti. 

Niçin ‘evet’ denilmesi gerektiği yönünde de açıklamalarda bulunan Başer, ‘hayır’cılar niye aynı safta olduklarını net bir şekilde halka anlatı. 

Başer, şunları kaydetti: “Bundan sonra ihtilaller olmasın, istikrar devam etsin, hükümetler ikide bir kurulup yıkılmasın, iktidar ortakları arasında anlaşmazlıklar olmasın, cumhurbaşkanı ile başbakan arasında farklı düşünceler olmasın, biri ülkeyi bir tarafa öbürü de öbür tarafa götürmesin diye bu seçimde güçlü bir ‘Evet’ vermemiz gerekiyor” dedi. 

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer’e AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz’de eşlik etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki