Başer, Esnaf Odaları Birliğini Ziyaret Etti

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ve parti yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 02:06

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Latif Altın’ı ziyaret eden Milletvekili Yusuf Başer, Sivil toplum örgütlerimiz oturduğu koltuktan güç alan değil koltuğa güç veren kuruluşlar olduğu zaman siyasilerin daha çok çalışacağını belirterek, STK’ların daha güçlü ve olması aktif olması, siyaseti bırakması Yozgat’ın geleceği noktasında kafa yorması gerektiğini söyledi.

AK Partinin felsefesinde durmak yok sürekli çalışmak olduğunu vurgulayan Milletvekili Başer, “Bizler de vekil olduğumuz günden bugüne meclis mesaisi dışında esnafımızla, vatandaşımızla, STK’larla bir araya geliyoruz. Onların sorunlarını gidermek için birinci elden sorunlarını alıyoruz çözüm üretmeye çalışıyoruz. Esnafımızın sorunlarının azalması yönünde hükümetimiz sürekli çalışmalar içerisindedir. Biz seçimden seçime değil her gün 24 saat vatandaşımızın emrinde olma anlayışıyla hareket ediyoruz. Biz sadece Ankara’da oturup Ankara’da tepeden bakan hakim anlayışıyla değil vatandaşımızla birlikte, vatandaşımızın yanında olan, onların sıkıntılarını birebir yaşıyoruz” dedi.

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Latif Altın’dan ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Yusuf Başer ve beraberindeki partililere teşekkür ederek, “Milletvekilimiz her zaman bizim yanımızda oldu, bize destek verdi. Hükümet ise esnafımızın sorunları çözüyor, çözülmeye de devam ediyor, kangren olmuş çok sorumuz çözüldü, kendilerine teşekkür ediyorum. Seçimler dolayısıyla vekillerimizi biz ziyaret edemedik. Ancak bundan sonra vekillerimizi ilimize hizmet konusunda çok rahatsız edeceğiz. Biz birlik olarak siyasetten çok Yozgat’ın geleceğini ön plana çıkartıyoruz, bunun için de, siyaseten değil Yozgat için çalışan birlik olarak hareket ediyoruz, bundan sonra da hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki