Başer, 'Ayrımcı Politikalar Yozgat'a Zarar Veriyor'

AK Parti Yozgat Milletvekili Milletvekili Adayı Yusuf Başer, toplumun her kesimini kucaklayan siyasi anlayış içerisinde olduklarını belirterek, ayrımcı politikaların Yozgat’a zarar verdiğini söyledi.
Yayınlanma tarihi: 05 Ekim 2015, Pazartesi günü, saat: 10:09

AK Parti Yozgat Milletvekili Milletvekili Adayı Yusuf Başer, din görevlileri haftası nedeniyle Diyanet-Sen’den düzenlediği yemekli toplantıya katıldı. Yozgat Belediyesi Nohutlu tepesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen programda din görevlileri bir araya gelen Başer, Yozgat’ın birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Toplumun her kesimini kucaklayan anlayış içerisinde olduklarının altını çizen Başer, 1 Kasım seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

Milletvekili Başer, kendisinin de imam hatip lisesi mezunu olduğunu hatırlattı. Milletvekili Başer, "Sizler öncelikle din görevlilerisiniz. Sendika öncelikle hedefe ulaşmak için birer araçtır. Amacınız din görevlilerinin var olan imajını daha yükseğe taşımak, din hizmetlerinin artırılmasında aracı olmaktır. Sendikalar arasında daha iyi ilişkilerin geliştirilmesi hem çalışanlara, hem de kuruma fayda getireceği inancındayım. Türkiye iç politikada, dış politikada, demokratikleşmede ve ekonomide son derece başarılı bir performans sergilemiştir. 2023 yılında Türkiye’yi güçlü müreffeh ve demokrasiyi bütün kurumlarıyla işleten bir ülke olarak görmek her insanımızın en büyük idealidir" diye konuştu.

Başer, Türkiye'de yeniden istikrar, huzur ve güvenin temini için AK Parti'nin tek başına iktidar olmasının kaçınılmaz olduğunu belirterek, vatandaşın son zamanlardaki gelişen olayları iyi tahlil yapması gerektiğini kaydetti.

Etiketler: yusuf başer   ak parti   yozgat   milletvekili   aday  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki