Başer, Ağız ve Diş Sağlığı İnşaatını İnceledi

Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Ağız Diş Sağlığı Merkezi inşaat alanında incelemede bulundu.
Yayınlanma tarihi: 01 Aralık 2017, Cuma günü, saat: 19:46

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse ve Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ile birlikte, Yozgat Ağız ve Diş Sağlık Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi inşaatında yaptığı incelemenin ardından gazetecilere açıklama yapan Başer, binanın 2018 Ağustos'ta hizmete açılacağını söyledi.

Başer, inşaatın teslim süresinin 2019 olduğunu ifade ederek, "Müteahhit firma ile yaptığımız pazarlıkta teslim süresini 2018 Ağustos ayı olarak belirledik. Müteahhit firma çok hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Biz de sürekli takip ediyoruz. İnşallah binamız belirlediğimiz tarihte tamamlanarak hizmete açılacak." dedi.

Yozgat'ın modern bir ağız ve diş sağlığı merkezine kavuşacağını anlatan Başer, "Yozgat halkı ağız ve diş sağlığı hizmeti almak için başka illere gitmek zorunda kalmayacak. Burada tedavisini yaptırıp, en iyi sağlık hizmetini alacak. Selçuklu, Osmanlı mimarisinde olan binamız, yapı olarak da ilimize katkı sağlamış olacak. Merkezimizin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum" ifadesini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki