Başarılar Şefaatli’den Geldi

Şefaatli Fatih Ortaokulu öğrencileri İl Mili Eğitim Müdürü Saim Kuş’u makamında ziyaret ettiler.
Yayınlanma tarihi: 09 Nisan 2016, Cumartesi günü, saat: 09:45

Şefaatli Fatih Ortaokulu öğrencileri, sportif faaliyetlerde elde ettikleri başarılar sonrasında ziyaret ettikleri İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş tarafından büyük övgüyle karşılandı.

Şefaatli Fatih orta okulu öğrencileri 2015-2016 Eğitim - Öğretim yılı, Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okul sporları dallarında, Kız voleybol takımı il birincisi - bölge üçüncüsü, erkek voleybol takımı il birincis i -bölge ikincisi ve halk oyunlarında il birincisi olup bölge yarışmlarında Yozgat'ı temsil edecekler.

İl Milli Eğitim müdürü Saim Kuş, sporsal ve kültürel etkinliklerin birçok dalında derece alan öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, hediyeler ile ödüllendirdi.

Öğrencilere başarılı olmanın en önemli yollarından birinin çok çalışmak ve azim olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, "Çocuklar biz, siz geleceğimizin teminatı olan gençlerden çok umutluyuz çünkü geleceği inşa edecek nesiller sizlersiniz.Sizlerden sadece ders çalışıp evden çıkmamanızı beklemediğimiz gibi sadece spor ve kültürel etkinlikle uğraşmanızı da beklemiyoruz.

Marifet ders çalışıp aynı zamanda bu tarz güzel başarılarda elde edebilmekte ki görüyorum sizler bu iki işi aynı anda yürütebiliyorsunuz. Sizleri başarılarınızdan dolayı kutluyor ileride bu dereceleriniz ulusal platformlara taşımanızı temenni ediyorum." dedi.

Etiketler: şefaatli   fatih ortaokulu   öğrenci  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki