Akdağmadeni Belediyesi, Park Bahçeler ekipleri, Temizlik İşleri ekipleri ve İtfaiye ekipleri kış aylarının etkisinden dolayı kirlenen cadde ve sokakları temizlemek için yoğun çalışmalarını sürdürüyor. 

Her gün belirlenen plan dahilinde ilçedeki ana cadde, yol, meydan ve merkezlerin çevre temizliği yapılıyor. Özellikle vatandaşların yoğun olarak kullandığı bölgelerde çalışmalarına hız veren belediye hafta boyunca çalışmaların devam edeceğini bildirdi.
 
"İlçemizin temizliği hepimiz için önemli"
Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan ilçede gerçekleştirilen büyük projelerin yanı sıra temiz bir Akdağmadeni’nin de bir o kadar önemli olduğunu vurgulayarak şu şekilde konuştu. "Belediyemiz ilçemizde bu zaman kadar yürüttüğü ve tamamladığı büyük projelere ne kadar önem veriyorsa ilçe temizliğine de aynı şekilde özen göstererek gece gündüz çalışmalarını sürdürmüştür. Vatandaşlarımızın da aynı şekilde çevre temizliğine duyarlı olmalarını istiyoruz. Belediye olarak bir yandan projelerimizi sürdürürken bir yandan da ilçemizi temiz tutmaya özen gösteriyoruz" dedi.