Badminton'da Yozgat'ı Temsil Edecekler

Gençlik Spor İl Müdürlüğünce Okul Sporları çerçevesinde düzenlenen Badminton müsabakalarında Yozgat Özel Ergin Ortaokulu takim halinde birinci oldu. Türkiye şampiyonlarında Yozgat’ı temsil edecek.
Yayınlanma tarihi: 16 Mart 2015, Pazartesi günü, saat: 07:18

Sportif faaliyetlerde ardı ardına başarı elde eden Yozgat Özel Ergin Ortaokulu Gençlik Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen okullar arası Basketbol Turnuvalarında aldığı başarının yanına bir yenisini daha ekleyerek Badminton müsabakalarında takım halinde birinci oldu. Böylece Özel Ergin Ortaokulu il müsabakalarında Yozgat’ı temsil edecek.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Özel Ergin İlk ve Ortaokul Müdürü Oğuz Köker; Bu başarılar öğretmen ve öğrencilerimizin öz verileriyle elde edilen bir başarı. Geçtiğimiz günlerde Yozgat Gençlik Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen okullar arası Basketbol müsabakalarında dört dalda üç birincilik elde ederek orada da Yozgat’tı temsil etme hakkına sahip olduk. Şimdi yine okullar arası okul sporlarında yapılan müsabakalarda öğrencilerimizin öz verili çalışmalarının sonucunda Badminton müsabakalarında takım halinde il birincisi olarak Yozgat’ı bu kulvarda da temsil etme hakkına sahip olduk” dedi.

BAŞARILARIMIZ DEVAM EDECEK
Köker açıklamasının devamında; “Hepimizin de bildiği gibi yine 2013-2014 eğitim öğretim yılında düzenlenen bir çok dalda okul olarak Yozgat’ı ve okulumuzu il dışında temsil ettik. Bu yılda kaldığımız yerden devam ederek eğitim, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerde elde ettiğimiz başarılarla okulumuz adına yakışan markasına yakışan başarılar elde ediyor, etmeye de devam edecek. Yozgat’ımızı okulumuzu İl müsabakalarında temsil etmek bizler için ayrıca gurur ve onur verici. Emeği geçen tüm öğretmen, veli, öğrenci ve personelimize teşekkür ediyorum. Bu başarı sadece bizim değil, Yozgat’ın başarısı” diye konuştu.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki