Badminton'da Madalyalar Verildi

Erdoğan M. Akdağ Ortaokulu, Yozgat Gençlik Merkezi’nde yapılan 'Okul Sporları Badminton Müsabakala'rında birinci olarak Yozgat'ı temsil etmeye hak kazandılar.
Yayınlanma tarihi: 04 Ocak 2016, Pazartesi günü, saat: 06:42

Erdoğan M. Akdağ Ortaokulu, Yozgat Gençlik Merkezi’nde yapılan 'Okul Sporları Badminton Müsabakala'rında birinci olarak Yozgat'ı temsil etmeye hak kazandılar. Şampiyon olan öğrencilerin madalyaları ve hediyeleri Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş tarafından takdim edildi.

Öğrenciler, Yıldız Erkekler ve  Küçük Erkekler kategorisinde almış oldukları birincilik kupalarını İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş eşliğinde kaldırıp şampiyonluk coşkusunu beraber yaşadılar.

Sporcu öğrencilerle gösteri maçı yapan İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, "Şampiyon olmak çok güzel bir duygudur ve bu duyguyu katlayıp daha başarılı olmanızı temenni ediyorum. İl birinciliğinden sonra ilimizi temsil etmek için bölge şampiyonasına gittiğinizde de aynı başarıları bekliyorum. Sporun insan gelişimine katkısı tartışılmaz, sağlıklı yaşam açısından ve sosyalleşme açısından siz değerli gençler için çok büyük bir şanstır ve ben bu şansı en güzel şekilde değerlendirip İlimizi başarıyla temsil edeceğinize inanıyor bundan sonraki müsabakalarınızda başarılar diliyorum." dedi

Öğrenciler ile sohbetin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, takımın çalıştırılmasında emeği geçen idarecilere ve öğretmenlere teşekkür etti.

Etiketler: badminton   erdoğan   m. akdağ  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki