Babasının adını taşıyan okulun onarımını üstlendi

Sorgunlu hayırsever işadamı Mustafa Şimşek, babası adına yapılan Araplı beldesi Hacı İbrahim Şimşek ilk ve ortaokulunun onarımını üstlendi.
Yayınlanma tarihi: 09 Temmuz 2015, Perşembe günü, saat: 09:13

Sorgunlu hayırsever işadamı Mustafa Şimşek, babası adına yapılan Araplı beldesi Hacı İbrahim Şimşek ilk ve ortaokulunun onarımını üstlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, okulların tatile girmesiyle birlikte onarım gereken okullarda çalışmaların başladığını, bu okullardan bazılarını ise işadamlarının tamir ettirdiğini söyledi.

Ekinci, Araplı  Hacı İbrahim Şimşek ilk ve ortaokulunun onarımını da bu çerçevede işadamı Mustafa Şimşek’in yaptırdığına değinerek “Hayırsever İş Adamı Mustafa Şimşek babasının adını taşıyan Araplı Hacı İbrahim Şimşek ilk ve orta okulunun bakım ve onarım çalışmalarını üstlendi. Okulun pencereleri, çatı olukları yenileniyor. Okulumuzun kış aylarında daha iyi ısınması amacıyla dış cephe yalıtımı yapılıyor. Yine okulun iç kısmında da boya, badana ve onarım çalışmaları yapılıyor. İnşallah yeni eğitim öğretim yılına yetiştirmeyi planlıyoruz. Katkı sağlayan iş adamımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: okul   onarım   mustafa şimşek  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki