Babalar Tenis Turnuvası Yapıldı

Yozgat Özel Ergin ilk ve Ortaokulu velileri arası düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında kıyasıya mücadele edildi.
Yayınlanma tarihi: 30 Mayıs 2015, Cumartesi günü, saat: 10:46

Yozgat Özel Ergin Koleji'nde lk ve Ortaokulu velileri arası düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında, Babalar arasında oldukça çekişmeli geçen turnuvada, Adil Çelik birinci, Hakan Erol ikinci ve Yunus Çalık üçündü oldu. Müsabakalar sonrası katılımcılara sertifika ve plaket  taktimi oldu.

Özel Ergin ilk ve Ortaokul Müdürü Oğuz Köker yaptığı açıklamada, “Velilerimize yönelik her yıl farklı dallarda düzenlemiş olduğumuz sportif faaliyetlerden bu yıl Masa Tenisi Turnuvası düzenledik. Geçmiş yıllarda, voleybol, halısala turnuvası, basketbol turnuvaları gerçekleştirdik. Bu tür faaliyetler velilerin okul ile olan ilişkilerinin güçlenmesini sağlamakta. Ayrıca velinin okulda bu tür aktivitelere katılmış olması öğrenci üzerinde olumlu etkiler sağlamakta. Masa Tenisi Turnuvası oldukça çekişmeli ve kıyasıya bir mücadeleyle geçti. Ben organizasyonu düzenleyen öğretmenlerimize ve katılan velilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah bir sonraki eğitim öğretim döneminde daha farklı ve güzel etkinliklerle birlikte oluruz” dedi.

Okul Müdürü Köker ayrıca, Yapmış olduğumuz bu etkinlik şunu gösteriyor ki, göstermiş olduğumuz ilgi ve alaka sadece öğrencilerimizle sınırlı kalmayıp, velilerimize de bu tür sportif faaliyetler iç içe olarak, onlarla da bir aile olduğumuzu kendilerine yansıtmış oluyoruz. Ki biz öğrencimizle, öğretmenimizle, çalışanımız ve velilerimizle bir bütünüz” diye konuştu.

Etiketler: özel ergin   kolej   babalar   masa   tenis   yarışma  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki