BAL Liginde şampiyonluk mücadelesi veren Temsilcimiz Yozgatspor'un yeni transferi senegalli forvet Babacar Mbaye Diop, Yozgat'ı gezerek hem havasına alışırken, hem de kırmızı-siyahlı taraftarlarla maçlar öncesi tanışma fırsatı buldu. Yozgat'ın her bölgesini gezme şansı bulan Senegalli golcü Diop, Yozgat'a hayran kaldığını da dile getirmektende geri kalmadı. 

Yozgatspor Yönetimi’nin forvetteki açığı kapatmak için süper bir isimle söz kesmesi taraftarın şampiyonluğa olan inancını biraz daha arttırdı. Süper Lig kariyeri bulunan bir oyuncunun Yozgat’a gelmesinin mutluluğunu yaşayan taraftar, sözleşmenin imzalanmasının ardından Senegalli oyuncu ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Yozgatspor’un en ateşli taraftarlarından biri olan Fatih Yüce ile birlikte objektiflere poz veren Mbaye Babacar Diop, gösterilen yakın ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Bu sevgiye layık olmak için çalışacağını belirten Mbaye Babacar Diop, Yozgatspor’da daha forma giymeden büyük bir heyecan yaşamaya başladığını söyledi.