Ayhan Çelik resmi başvurusunu yaptı

Ayhan Çelik resmi milletvekili aday adaylığı başvurusunu basın açıklaması ile kamuoyuna duyurdu.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:41

Yozgat Genç Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (YOGSİAD) ve Yerköy İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı ve Çelikler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çelik, AK Parti’den Yozgat milletvekilliği için aday adaylığı müracaatını yaptı.

AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan Çelik, AK Parti Yozgat İl Başkanlığında kalabalık bir grup ile birlikte milletvekili aday adaylık dosyasını İl Başkanı Harun Lekesiz’e teslim etti. Burada bir konuşma yapan Çelik, Yozgat’ta doğup büyüdüğünü, Yozgat’a hizmet etmek için milletvekili aday adayı olduğunu belirterek;

“Ülkemiz, AK Parti Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte çağ atlamış, Başbakanımız Sayın Ahmet Davut oğlu ile birlikte de gelişimini hızla sürdürmektedir. Biz de bu hizmet kervanında yer almak Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız ile birlikte ülkemize ve ilimize hizmet etmek için milletvekili aday adayı oldum” ifadelerine yer verdi.

Yozgat’ın sorunlarını çok iyi bildiğini dile getiren Çelik, “Bir sanayici olarak ilimizin neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyorum. Hizmetlerin nereden ve nasıl geleceğini de çok iyi biliyorum. Çok sayıda projemiz bulunmaktadır. Bu projelerle Yozgat’ı göç veren değil göç alan bir il konumuna getireceğiz. Halkımızdan ve Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ile birlikte ilimize hizmet etmek için bir dönem yetki istiyorum. Bu dönemde söz verdiklerimizi yapamazsam bir daha halkımızın karşısına çıkmayacağım” diye konuştu.

Çelik, ayrıca bir basın toplantısı düzenleyerek projeleri hakkında bilgi vereceğini sözlerine ekleyerek, milletvekili aday adaylık dosyasını İl Başkanı Lekesiz’e teslim etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki