Asus tarafından üretilen ve merakla piyasaya girmesini beklediğimiz Zenfone serisinin yeni modeli Asus Zenfone 2 bizlerin pek beklediğimiz gibi gelmeyebilir. Asus'un yeni amiral gemisi olacak olan Asus Zenfone 2 beklenilen fiyat aralığında ülkemize giriş maalesef yapamayacak. Asus Zenfone 2 fiyat konusunda beklenilen düzeyde gelmeyecek olsa da ürünün Türkiye giriş tarihi ve raflardaki yerini alacağını tarih kesinleşti.

Asus Zenfone 2 fiyat olarak net bir bilgi gelmemesinin yanında ürünün Türkiye lansman tarihinin 16 Haziran olduğu tarafımıza iletildi. Ayrıca Asus Zenfone 2 fiyat ve kendisini göstereceği lansmandan önce merakla beklenen Asus Zenfone 4,5,6 için Android sürüm güncellemesi de gelmiş olacak.

Asus Zenfone 2 Fiyat olarak beklenilen fiyatta olmayacak!

Asus Zenfone 2 Fiyat olarak beklenilen fiyatta olmayacak!

 

Asus Zenfone 2 fiyat belli olmadı ama bizler kendi imkanlarımızla ürünü temin etmeyi başardık. Tahmini olarak ürünün fiyatını bizler 1200 TL civarında olmasını bekliyorduk ancak almış olduğumuz bilgilere dayanarak ürünün bu fiyatlarda satışa çıkamayacağını öğrendik(Yıkıldık). Ürünün beklenilen fiyatlarda çıkması zor bir durum olsa da siz yine de ürünle ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz

knoloji haberleri kaynak:  http://technosfer.com/asus-zenfone-2-fiyat-olarak-beklenilen-aralikta-degi