Asus Strix DSP Oyuncu Kulaklığı

Asus'tan oyunculara müthiş bir yenilik karşınızda Asus Strix DSP oyuncu kulaklığı. Rahat ve müthiş bir tasarımı ile oyuncuları anımsatıyor.
Yayınlanma tarihi: 01 Nisan 2015, Çarşamba günü, saat: 22:45

Asus Strix DSP Oyuncu Kulaklığı

Asus'tan oyunculara müthiş bir yenilik karşınızda Asus Strix DSP oyuncu kulaklığı.

Rahat ve müthiş bir tasarımı ile oyuncuları anımsatıyor.Bu kulaklık neodimyum mıknastıslı sürücüler,tam boy kulaklık yastıkları,program gerektirmeyen ve 7.1 kanal sesi ile sanal 7.1 e çeviren tak-çalıştır ses komutu ile birçok platformda çalışabilir durumda(Konsol&Pc).Strix DSP oyunculara ayrı bir özelliği ile birlikte daha fazla işitme duyusu ile karşı takımın ayak sesinden tutun silahının jarjörünü değiştirmesine kadar rahat bir şekilde duyabilirsiniz.Gerçek 3D saran ses,ortamdaki rahatsız edici sesleri yok etme,kulaklık amfisi ve oyun profilleri sunan usb tak-çalıştır komutu ile tüm kontrol elinizde.

Ayrıca gerçek saran ses tasarımı Dolby headphone ve Dolby pro logic IIx teknolojileri ile donatılmıştır.Strix DSP birçok oyun türünde kendi adapte edebilir,Oyuncunun kendi profilini seçerek strix DSP ye önemli komutlarda atayabilir.Asus strix DSP bu özelliği ile birlikte müthiş bir fırsat sunmuş,konsollar-akıllı telefonlar-tabletler gibi birçok donanımdada çalışadabiliyor.

: Asus Strix DSP Oyuncu Kulaklığı Görüntüleri :

Bstrixdsp-1

Bstrixdsp-3

Bstrixdsp-4

Bstrixdsp-5

 

Etiketler: Asus   Strix   DSP   Oyuncu   Kulaklığı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki