Asıl suçlu yönetim ve futbolculardır

Seyit Küçükkaradoğan, Yönetimimizin artık bu saatten sonra o koltukta oturmaları bile doğru değil. 50 bin nüfuslu bir ilçenin kaderiyle oynadılar. Artık söylenecek hiçbir şey kalmadı.
Yayınlanma tarihi: 28 Şubat 2015, Cumartesi günü, saat: 23:33

Genç Sorgunlular Taraftar Derneği Başkanı Seyit Küçükkaradoğan, Sorgun Belediyespor’un BAL Liginden amatör kümeye düşmesi ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.

"Genç Sorgunlular Taraftar Derneği olarak kar kış, yağmur çamur, uzak yakın demeden her zaman takımımızın yanında olup onlara destek olduk. " diyen Genç Sorgunlular Taraftar Derneği Başkanı Seyit Küçükkaradoğan "Geçtiğimiz sezon Samsun, Amasya, Ordu, Tokat ve Sivas deplasmanlarında boy gösterdik. Bu sezon ise yine Sivas, Kayseri, Ankara ve Aksaray deplasmanlarında tribünlerdeki yerimizi aldık. Bu deplasmanlara giderken Belediye’nin imkanlarını bize Belediye Başkanımız sayın Ahmet ŞİMŞEK sundu. Sezonun henüz ikinci haftasında Yozgat Bozok Stadyumunda oynadığımız Aksaray maçında "Taraftar burada yönetim nerede?" tezahüratlarından dolayı yanlış anlaşıldığımızı düşünüyorum. Amacımız takımın henüz lig başındayken kötü gidişatını duyurmaktı. 

İstediğimiz sonuçları alamadığımız için İlhan Hoca ile görüşmeler yaptık. İlhan Hoca bizden destek istedi, istenilen desteği verdik. Hacılar maçından sonra İlhan Hoca istifa etti gitti. Biz buradaydık! Feridun Hoca ile takım biraz toparlandı. Sivas’taki lig sonuncusu Sivas Cumhuriyet Üniversitesi takımına yenilginin ardından yönetimle aramızda geçen tartışma sebebiyle desteğimizi yine de devam ettirdik. Taraftarlar Derneğimizde sayın Belediye Başkanımız Ahmet Şimşek, Belediye Başkan Yardımcımız Hikmet Vural, Yöneticiler Nihat Künbetli ve Fatih Çilibiş, Teknik Direktörümüz Ferudun Dündar ve Genç Sorgunluların katıldığı bir toplantıda takıma 5 futbolcu alınacak takım küme düşürülmeyeceği belirtilmişti. 

Bizde Belediye Başkanımızın bize vermiş olduğu bu söze istinaden takımımıza her zaman olduğu gibi o günden sonra da desteğimizi sürdürdük. Ancak saha içerisinde bazı futbolcuların vurdum duymaz tavır ve hareketleri biz taraftarlar tarafından eleştirildi. Ancak burada sanki saha içerisindeki futbolcuların hiçbir suçu yokmuş gibi gösterilip suç yine biz taraftarlarda arandı. Hiç kimse suçu futbolcularda aramazken sürekli olarak tribünlerde aradılar. Buradan şunu belirtmek istiyorum:

Yönetim sürekli olarak suçu biz taraftarlarda ararken,neden suçu kendilerinde ve futbolcularda aramıyorlar. Sonuçta bu futbolcuları TFF’nin web sitesi üzerinden bulup buluşturup Sorgun’a getiren yönetim değil midir? Asıl suçlu yönetim ve futbolculardır. Yönetimimizin artık bu saatten sonra o koltukta oturmaları bile doğru değil. 50 bin nüfuslu bir ilçenin kaderiyle oynadılar. Artık söylenecek hiçbir şey kalmadı. Takımımız önümüzdeki sezon Yozgat Amatör Liginde mücadele edecek."dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki