Asfalt çalışmaları devam ediyor

Yozgat Belediyesinin yapmış olduğu asfalt ve yol bakım çalışmaları hızla devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 31 Ekim 2015, Cumartesi günü, saat: 09:23

Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Kılınçarslan "Asfalt atmaya geçen yıl Kasım aylında başladık. Ancak ihale sürecinin uzamasından dolayı bu tarih haziran ayını kadar uzadı. Asfalt ve yol çalışmalarına Eylül ayında ihale sözleşmelerinin bitmesiyle başladık" dedi.

Şahin Kılınçaslan çalışmalarımızın çoğunu tamamladıklarını ve bunlar; Lise Caddesi, Sivas Caddesi, Ankara Caddesi, Bahçeşehir gibi şehrin birçok bölgesinde asfalt çalışmalarımızı tamamladıklarını belirtti. 

Bugünlerde ise Seher Vakti sitesinin asfalt atma çalışmalarının başladığını ifade etti. Şahin " Seher Vakti Sitesine 3 km asfalt atacağız. Çalışmalara başladığımızdan bu zamana kadar alt yapısını yaparak devam ettiğimiz asfalt çalışmamızda 16 km asfalt attık. Ve çalışmalarımıza sıcaklıkların -4 dereceye düşene kadar devem edeceğiz" şeklinde konuştu.

Kılınçaslan asfalt çalışmalarının -4 dereceye kadar neden atılabildiğini şu şekilde açıkladı;" Asfalt -4 dereceye kadar atılır bizde bu yüzden sıcaklık -4 dereceye düşüne kadar çalışacağız" dedi.

Etiketler: şahin kılınçarslan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki