Arslantaş'tan Veda Ziyareti

Erzincan Valiliği’ne atanan Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’e veda ziyareti gerçekleştirdi.
Yayınlanma tarihi: 09 Haziran 2016, Perşembe günü, saat: 17:25

2014 yılı yaz kararnamesi ile Hatay Altınözü Kaymakamlığından Sorgun Kaymakamlığı’na atanan Ali Arslantaş, İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı 2016 yılı Valiler kararnamesi ile Erzincan Valiliği’ne atandı.

1 Haziran 2016 Tarihli ve 29729 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan kararın ardından veda ziyaretlerine başlayan Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’e veda ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Ahmet Şimşek kısa bir süre birlikte çalışmış olmalarına rağmen Arslantaş'ın önemli işlere imza attığını ve çok başarılı olduğunu söyledi.

Arslantaş'ın vali olarak daha da önemli projeleri hayata geçireceğinden emin olduğunu belirten Şimşek, “Sorgun olarak ilk kez bir vali çıkarıyoruz. Sevgili Kaymakamımızı, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın memleketi Erzincan'a vali olarak gönderiyoruz. Bu da bizlere büyük bir onur ve gurur veriyor”  dedi.

Kaymakam Arslantaş ise, “Görevde bulunduğum zaman zarfında burada kaldığım süre benim için çok kıymetli. Bu süre içerisinde çok iyi dostluklar ve arkadaşlıklar kurduk. Başta Sorgun Belediyesi olmak üzere İlçemizde her zaman sivil toplum kuruluşlarından vatandaşlarımıza kadar herkes ile çok iyi diyaloglar kurarak, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bundan da çok mutlu olduk. Bu süre içerisinde birlikte çalıştığımız kamu kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkür ediyorum.

Bugün belediye başkanımıza veda ederken, kendisine çalışmalarında başarılar diliyor, katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: ali arslantaş   erzincan   vali  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki