Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem sonunda başarılı olan öğrencileri makamında ağırladı.

Anadolu İmamhatip Kız Lisesi öğrencilerinden Rabia Utar, Sorgun İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinden Ahmet Emin Yılmaz, Mansur Günaydın, Ebubekir Sungur´a Kaymakamlık Makamında düzenlenen törenle karneleri, Takdir Belgeleri ve hediyeleri verildi. 

Öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını dileyen Kaymakam Ali Arslantaş, öğrencilere 15 günlük tatil süresince aileleriyle vakit geçirip, kitap okumalarını tavsiye etti. Arslantaş, “Sizleri yetiştiren başta aileleriniz olmak üzere emeği geçen eğitimcilerimize de teşekkür ediyorum. Dileğimiz lise öğrencilerimizin iyi birer üniversiteye, ortaokul öğrencilerimizin de bu yıl yapılacak olan TEOG sınavında tam puan alarak geleceklerini şekillendirecekleri bir okula gitmeleri ve oralarda ilçemizi temsil etmeleridir” dedi.

Törene Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur, İlçe Müftüsü Hasan Gören, Vergi Dairesi Müdürü Kadir Kahraman, Malmüdürü Mikail Hançerkıran, İlçe Milli Eğitim Müdür Hüseyin Ekinci, Kız İmam Hatip Lisesi Müdürü Nazmi Yüksel ve İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ömer Arslan katıldı.