Arslan, 'Bütün Ödemeler Belediyeye Yapıldı'

Arslan, " Adaylık sürecim boyunca kullanılacak olan billboard ve raket reklam alanları için gerekli ödemelerin yapıldığını Yozgatlı hemşerilerime gönül rahatlığı içinde söyleyebilirim."
Yayınlanma tarihi: 18 Şubat 2019, Pazartesi günü, saat: 16:02

Bağımsız Belediye Başkan Adayı Dr. Kazım Arslan seçim çalışmalarına devam ederken sosyal medyada dile getirilen söylentilere açıklık getirdi.

Başkan Arslan, seçim çalışmaları sürecinde Yozgat Belediyesinin imkanlarını asla kendi çıkarları için kullanmayacağının altını çizerek, belediye başkanlığı süresince sağlanan adaletin kendi adaylığı içinde geçerli olduğunu söyledi.

Adaylık açıklaması sonrası seçim çalışmaları için Yozgat'ta bulunan billboard ve raket reklam alanlarında kullanılan görseller için gerekli ödemelerin yapıldığına dikkat çeken Kazım Arslan, "Bu güne kadar nasıl ki Yozgat Belediyesi'nin çıkarları ve menfaati için mesai harcadıysak göreve devam ettiğimiz sürece bu bilinçle çalışacağız. Kendi işlerimiz için asla belediye imkanlarını kullanmadık kullanmayacağız.  Adaylık sürecim boyunca kullanılacak olan billboard ve raket reklam alanları için gerekli ödemelerin yapıldığını Yozgatlı hemşerilerime gönül rahatlığı içinde söyleyebilirim" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarToplam 3 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

O.Yıldırım
19 Şubat 2019, Salı, 23:46
Emin olunki baskanim boyle seylere tenezzul etmez basarilar baskanim
O. Karaca
19 Şubat 2019, Salı, 23:45
Doğru olanda budur. Teşekkürler.
R. Kılıç
19 Şubat 2019, Salı, 23:44
Kim ne derse desin.egri oturup doğru konuşalım.siyaseti bir tarafa bırakalım.Kazim Arslan böyle şeylere tenezzül etmeyeceğini herkes bilir.
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki