Apple'ın AppleCare+ servisi Türkiye yolunda!

Apple'ın birçok ülkede kullanıcılara sunduğu hizmetlerden biri olan AppleCare+ Türkiye'ye geliyor.
Yayınlanma tarihi: 07 Ağustos 2015, Cuma günü, saat: 01:02

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple'ın birçok ülkede kullanımda olan ve Apple cihazlarını kapsayan sigorta sistemi hizmeti AppleCare+, ile ilgili sevindirici bir haber geldi. Şirketin sunduğu bu hizmet artık Türkiye'deki Apple ürünlerini de kapsayacak.

Bugün Apple Care+ şefi Tara Bunch yaptığı açıklamada, şirketin Care+ servisinde yenilikler yapılmaya başlandığını ve bunun sonucunda uluslararası kullanıcı profillerine daha kolay erişimin sağlanacağını belirtti.

AppleCare+, iPhone, iPad, iPod Touch ve Apple Watch ürünlerini kullanan kişilere cihazında oluşabilecek zararlara karşı bir güvence sağlıyor. Şuan birçok yabancı ülkede 99 dolar civarı bir fiyata iPhone'unuzu 2 yıllığına AppleCare+ servisine kayıt ettirdiğinizde ve bu süre zarfında herhangi bir şekilde telefonunuz zarar görürse, 79 dolar daha ödeyerek yeni bir iPhone telefona sahip olabiliyorsunuz.

1438898132_img20150807003545.jpg

Sistemin ülkemizde kullanıma sunulması elbette Apple kullanıcılarına önemli avantajlar sunuyor. Mesela, yurt dışına seyahat ettiğinizde ve gittiğiniz ülkede AppleCare+ ile bir iPhone telefon aldığınızda, yurtdışından dönüşünüzde de Care+ üyeliğiniz aynı şekilde Türkiye'de de geçerli olacak. Ayrıca Türkiye'de satın alınan AppleCare+ hizmeti, yurtdışında da geçerli olacak.

Hizmetin Türkiye'deki fiyatlandırmasının nasıl olacağı ve servisin ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda henüz kesin bir tarih bulunmuyor. Ancak gelen haberler servisin yakın bir zamanda hizmetin sunulacağı yönünde. Apple kullanıcılarını sevindiren bu haberin nihayete ermesini merakla bekliyoruz.

Apple'ın AppleCare+ servisi Türkiye yolunda!
 

Etiketler: Apple'ın   AppleCare+   servisi   Türkiye   yolund  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki