Kısa bir aranın ardından Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); kaptırdığı birinciliği geri aldı

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde Alphabet'in Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'ı geçerek dünyanın en değerli firması haline geldiğini sizlere aktarmıştık. Ancak Alphabet'in zirve macerası epey kısa sürdü. Hisselerin gerilemesiyle birlikte en değerli marka ünvanı bir kez daha el değiştirdi.

Kısa süre içerisinde hisseleri 4,29 oranında düşen Alphabet'in hisse başı fiyatı 731,86 dolara kadar geriledi. Sonuç olarak ise toplam piyasa değeri 516,2 milyar dolar oldu. Bu sırada Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'ın hisselerinin 0,34 oranında değer kazanması ve 532,9 milyar dolara ulaşması, Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'ın tekrar liderlik koltuğundaki yerini almasını sağladı. Rekabetin önümüzdeki günlerde neler getireceği ve en değerli marka ünvanının kimde kalacağı büyük bir merakla bekleniyor.

teknotalk.com