Apple Watch'un Kullanım Kılavuzu Yayınlandı

Apple Watch'un Kullanım Kılavuzu Yayınlandı Akıllı saatin neler yapabildiğini ve özelliklerini detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.
Yayınlanma tarihi: 27 Nisan 2015, Pazartesi günü, saat: 02:22

Akıllı saatin neler yapabildiğini ve özelliklerini detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.Apple Watch sonunda çıktı, Cupertino'lu şirket bununla birlikte gerekli olan tüm materyalleri aktif ediyor.

Saatin özellikleri, işlevleri hakkında tüm bilgiyi sunan Apple Watch Kullanım Kılavuzu sitesi yayında.Sitede saate hızlı bakış kısmı var. En başta iPhone ile Apple Watch'un eşleştirilmesi, bunun tam olarak nasıl yapılabileceği hakkında bilgiler bulunuyor. Temeller kısmında ise en çok kullanılacak olan bildirimler, stok uygulamalar gibi bölümler yer alıyor. Saat arayüzlerinden, maillere, mesajlara kadar tüm ayrıntılar kılavuzdaki yerini almış.

Apple zaten Apple Watch'un çeşitli yönlerini gösteren rehber videolar yayınlamıştı. Ancak kullanım kılavuzu sitesi çok çok daha fazla detayı içeriyor. Saat yepyeni bir ürün ve Apple mümkün olduğunca çok sayıda yararlı kaynak sağlamak istiyor.iBook Store'da da Apple Watch'un Kullanım Kılavuzu kitapçığı yayınladı. Fakat ülkemizde kitapçığı indirme imkanı yok. Apple Watch Türkiye'de satışa sunulduğunda Türkçe içerikli kullanım kılavuzları da aktif olacaktır.

teknokulis.com

 

Etiketler: Apple   Watch   Kullanım   Kılavuzu   Yayınlandı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki