Apple ve Samsung Tekrar Karşı Karşıya Geldi

Apple ve Samsung Tekrar Karşı Karşıya Geldi İki teknoloji devi bu sefer nerede kozlarını paylaşıyor? Teknokulis, 30 Temmuz 2015 Perşembe
Yayınlanma tarihi: 30 Temmuz 2015, Perşembe günü, saat: 11:17

Hasan Uğur Nayır --

Teknoloji şirketleri gelişmekte olan pazarlara ilgi gösteriyor, son yıllarda bu konuda yatırımlar daha fazla arttı. Korea IT Times'ın makalesine göre Samsung ve Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); için Hindistan pazarı yeni bir rekabet alanı haline geldi.

Samsung, Tizen işletim sistemli Z1 telefonu ile Hindistan'da başarılı oldu. Şimdi ise Tizen'li 2. telefonga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); olan Z3'ü çıkarmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'ın da Hint pazarına yönelik düşük maliyetli telefonga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); çıkarma planı var. Fakat kaynaklar Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'ın nasıl bir model çıkaracağına dair herhangi bir detay vermemiş.

TEKNOLOJİ DÜNYASINDA NELER OLUYOR ? TIKLA ÖĞREN

SAMSUNG Z1 6 AYDA 1 MİLYON ÜNİTE SATTI

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri arasında yer alan Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); ve Samsung için Hint pazarı büyük bir potansiyel. Hindistan 1.2 milyarlık nüfus ile yaklaşık %30 oranında akıllı telefonga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); alımına sahip. Samsung müşteri dostu bir pazarlama stratejisiyle Hindistan'da liderliğini sürdürmeyi planlamakta. Koreli şirketin düzenlediği Tizen Geliştirici Konferansı bugün Hindistan'da başladı. Bakalım Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'ın stratejisi nasıl olacak?

 


Hasan Uğur Nayır - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

 

Etiketler: Apple   ve   Samsung   Tekrar   Karşı   Karşıya   Geldi  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki