Antalya'da ki Yozgatlı işadamlarına yatırım sunumu gerçekleştirildi

Orta Anadolu Kalkınma Ajansının desteği ile Yozgat TSO ve Ajans Yozgat Yatırım Destek Ofisi YÖREX Fuarına katılım sağladı.
Yayınlanma tarihi: 11 Ekim 2015, Pazar günü, saat: 16:59

Orta Anadolu Kalkınma Ajansının desteği ile Yozgat TSO ve Ajans Yozgat Yatırım Destek Ofisi YÖREX Fuarına katılım sağladı. Ajans Yozgat Yatırım Destek Ofisi Yozgat TSO ile birlikte 7-11 Ekim 2015 tarihleri arasında bir yandan Yozgat’ın yöresel ürünlerinin tanıtımını yaparken bir yandan da Antalya’da Yozgatlı yatırımcılarla bir araya geldi. 

Aralık ayı içerisinde Antalya’da yapılması planlanan Antalya Yozgatlılar Gününde çok daha geniş bir kitleye yatırım sunumu yapacak olan Yozgat Yatırım Destek Ofisi program öncesi Antalya Yozgatlılar Derneği’nde dernek yönetim kuruluna ve Yozgatlı işadamlarına yatırım ortamı sunumu yaptı. 

Ajans Yozgat Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Timur Yıldız “Antalya’da 37.000 Yozgatlı var. Yıllar önce buraya yerleşerek Antalya ekonomisine yön veren değerli iş adamlarımızı Yozgat’a yatırıma bekliyoruz, burada oluşturdukları sermaye birikimini Yozgat’tın öne çıkan yatırım alanlarında fırsata çevirmelerini bekliyoruz, bu şekilde kazan kazan olacak dedi. Ayrıca “Bize bu ortamı sağlayan Antalya Yozgatlılar Derneği başkanı Ali Barış Yıldırım’a, Başkan Vekili Erhan Varol’a ve bizi yalnız bırakmayan Yozgat TSO’ya teşekkür ederiz” dedi. 

Etiketler: yörex.antalya   yozgat   fuar  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki