Ankara'daki Yozgatlılar Yeşil Sahada Buluştu

Ankara'daki Yozgatlı Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları 2. Halı saha Turnuvası, tüm coşkusuyla devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 17 Kasım 2015, Salı günü, saat: 09:20

Ankara'daki Yozgatlı Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları 2. Halı saha Turnuvası, tüm coşkusuyla devam ediyor. 21 takım ve 350 sporcunun katıldığı turnuva pazar günü oynanan grup maçlarıyla şampiyonunu belirleyecek. Federasyon genel başkanı Ahmet Koç, Gençlik Kolları'ndan Sorumlu Birim Başkanı Ayhan Coda, Gençlik Kolları Başkanı Emrehan Kablan, Federasyon Bölge Sorumlusu Adnan Yılmaz ve Turnuva Komite Başkanı Osman Akay, turnuva boyunca futbolcuları ve taraftarları yalnız bırakmadı. 

Keçiören Belediyesi Başkanı Mustafa Ak'ın desteğiyle Etlikte oynanan mücadelelerde, Belediye'nin Gençlik ve Spor Müdürü Aytekin Doğan da Yozgatlıları yalnız bırakmadı.

Zorlu mücadelelerin kıyasıya devam ettiğini belirten Federasyon Genel Başkanı Ahmet Koç, "Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlik devam ediyor. Katılımcılara ve destek verenlere teşekkür ediyoruz" dedi.

Gençlik Kollarından Sorumlu Birim Başkanı Ayhan Coda ise Ankara'da yaşayan hemşehrilerin kaynaşması için bu tip organizasyonların önemli olduğunu söyledi.

Gençlik Kolları Başkanı Emrehan Kablan ise "Yozgatlı gençlerimizin birlik ve beraberliği için bu tür etkinliklerimiz devam edecektir." dedi.

Etiketler: ankara   yozgat   futbol   turnuva  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki