Alternatif Yol Açılıyor

Yozgat Belediyesi, dört yol trafiğinin rahatlatılması amacıyla altarnatif yol çalışması başlattı.
Yayınlanma tarihi: 27 Kasım 2015, Cuma günü, saat: 10:40

Yozgat Belediyesi, E-88 karayolu dört yol kavşağında yaşanan trafik sıkışıklığını önlemek ve Ankara yönünden gelen araç trafiğinin hastane-çamlık istikametine bekleme yapmadan geçmesi amacıyla Celal Atik Spor Salonu Bahçesi’nde altarnatif yol çalışması başlattı.

Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, belediye ekipleri tarafından şehir merkezinde yürütülen yol, kaldırım ve çevre düzenlemesi çalışmalarının devam ettiğini ancak çarpık yapılaşma nedeniyle kent merkezinin sıkıştığını ve hastane caddesine altarnatif yol çalışması yaptıklarını ifade etti. 

Başkan Arslan, Celal Atik Spor Salonu bahçesini kaldırdıklarını ifade ederek, hastane ve çamlık istikametine gidecek araçların altarnatif yolu kullanabileceklerini söyleyerek, Bozok Üniversitesi Rektörlüğü bahçesinde de benzer bir çalışma yapacaklarını vurguladı.

Vatandaşın da yapılan hizmete sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Başkan Arslan, "Yozgat’ı şehir kimliğine kavuşturmak için öncelikle toplum olarak Yozgat’a ve yapılan hizmetlere sahip çıkmak zorundayız. Kaldırımları, caddeleri, temizliği ve kendine has özellikleri ile bir ‘Yozgat kimliği’ oluşturmanın yolu öncelikle sahip çıkmaktan geçer. En başında da ifade etmeye çalıştığımız vatandaş odaklı hizmet politikamızı yine vatandaşın fikir ve tavsiyeleri ekseninde yürütüyoruz. Yapılan hizmetlere birlikte sahip çıkmalıyız." diye konuştu. 

Etiketler: kazım arslan   yozgat   belediye   başkan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki