Aktif Gençlik Topluluğundan Karne Hediyesi

Sorgun Aktif Gençlik Topluluğu düzenlenen kitap projeleri kapsamında, Külhüyük Ortaokulu’nda öğrencilere karne hediyesi olarak kitap dağıttı.
Yayınlanma tarihi: 05 Haziran 2015, Cuma günü, saat: 10:09

Sorgun İlçesinde faaliyet gösteren "Sorgun Aktif Gençlik Topluluğu" düzenledikleri kitap projeleri kapsamında, Külhüyük Ortaokulu’nda öğrencilere karne hediyesi olarak kitap dağıttı.

İçerisinde M.E.B tarafından belirlenen 100 Temel Eser kitapları, şiir kitapları, dini ve tarihi kitaplar, yerel şairlere ait güzellemeler ve Sorgun’un tanıtımının yapıldığı yaklaşık beş yüz kitap öğrencilere karne hediyesi olarak dağıtıldı.

Kitap dağıtımları sonrasında kısa bir açıklama yapan Nuri Esengin, projenin uygulanmasında topluluklarına destek verenlere teşekkür ederek "Ayrıca proje kapsamında emeklerini esirgemeyen Sorgun Belediye Başkanı Sayın Ahmet Şimşek’e, Sorgun Belediyesi Özel Kalem ve Kültür Müdürlüğü’ne, Külhüyük Ortaokulu müdür ve öğretmenlerine, kitap desteğinde bulunan gönüllü arkadaşlarımıza ve de Sorgun Aktif Gençlik Topluluğu üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Öğrencilerimize güzel bir yaz tatili diliyor, bir sonraki projemize de görüşmek ümidiyle tüm arkadaşlarımızı da topluluğumuza davet ediyoruz." dedi.

Etiketler: sorgun   aktif gençlik   topluluk   kitap   dağıtım   öğrenci  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki