Akpınar Köy Yoluna Sıcak Asfalt

Vali Kemal Yurtnaç, Yerköy ilçesine bağlı Akpınar-Hacıosmanlı köy grup yolunda yapımına başlanılan 4.5 kilometrelik sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceledi.
Yayınlanma tarihi: 07 Ekim 2018, Pazar günü, saat: 20:35

Vali Kemal Yurtnaç, Yerköy ilçesine bağlı Akpınar-Hacıosmanlı köy grup yolunda yapımına başlanılan 4.5 kilometrelik sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceledi.

Sadece merkeze bağlı değil, ilçelere bağlı köylerde de sıcak asfalt çalışmalarının yapıldığını ve devam ettiğini belirten Vali Kemal Yurtnaç, “Ekiplerimiz gerek il merkezine bağlı gerekse ilçelerimizde köy yollarında ummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bizde yapılan bu çalışmaları yerinde inceleyip denetimlerimizi yapıyoruz. Herhangi bir aksaklığa mahal vermeden, kaliteden ödün vermeden yapılan hizmetin en iyi ve hızlı bir şekilde vatandaşlarımızın istifadesine sunmak için ekiplerimizle birlikte çalışıyoruz” dedi.

Yapılan yolların standardının üst seviyede olduğunu ifade eden Vali Yurtnaç, “Daha önce yaptığımız köy yolları ve bugün burada devam eden Akpınar-Hacıosmanlı köy grup yolumuz standardı yüksek bir şekilde yapılıyor. Bu yolumuzda en kısa sürede tamamlanarak köylülerimizin hizmetine açılacak. Ben bu yolu kullanacak olan vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki