Akgül'den STK Başkanlarına Teşekkür Ziyareti

AK Parti Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ve Ticaret Borsasını ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 07 Mayıs 2015, Perşembe günü, saat: 09:23

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül ,AK Parti tarafından yapılan temayül yoklamasına katılan ve kendilerine destek veren STK başkanlarına teşekkür etmek için ziyaret gerçekleştirdiğini belirtti.

TSO Başkanı Metin Özışık, “Biz STK'lar olarak her partiden esnaf temsilcilerinin aday gösterilmesini önemsediğimizi açıklamıştık. Bu hususta Sayın Abdulkadir Akgül'ün Ak Parti'den aday gösterilmesine sevindik. 7 Haziran seçimlerinde kendisine başarılar diliyorum. İnşallah 8 Haziran sabahı hep birlikte Yozgat için birlikte hareket edeceğiz. Yozgat özelinde dosyamız hazır bu hususta Sayın Akgül ile istişare ettik. Zaman zaman hatalarımız oldu. Ama bunları konuşmak yalnızca zaman kaybı. 8 Haziran sabahı Yozgat için çalışmaya biz TSO olarak varız” şeklinde konuştu.

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erkekli ise, “Seçimler ülkemize, milletimize ve sizlere hayırlı olsun diyoruz. Biz Yozgat'ta STK olarak hep istikrardan yana olduk. STK olarak koalisyon istemiyoruz. Bu ülke hep koalisyon dönemlerinde çekti. Hangi parti olursa olsun tek başına iktidar istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Milletvekili adayı Abdulkadir Akgül, “Ak Parti bu sene aday yoklamasında STK temayül yoklaması yaptı. Sağ olsunlar STK'lar bizi içlerinden biri olarak gördü ve büyük oranda destek oldu. Bizde bu hususta hem kendilerine teşekkür edelim hem de bundan sonra daha aktif bir STK ve büyüyen bir Yozgat için çaba gösterelim istedik” dedi.(merhabayozgat)

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki