Akgül, Sanayi esnafının sıkıntılarını biliyoruz

TESKOMB eski Genel Başkanı ve Ak Parti Yozgat 1. sıra Milletvekili adayı Abdülkadir Akgül, Belediye başkanı Kazım Arslan ve beraberinde ki heyet, 100. Yıl Sanayi Sitesi Kooperatif başkanlığını ziyaret ettiler.
Yayınlanma tarihi: 30 Mayıs 2015, Cumartesi günü, saat: 10:56

TESKOMB eski Genel Başkanı ve Ak Parti 1. Sıra Milletvekili adayı Abdülkadir Akgül, Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan ile beraberindeki heyetle, 100. Yıl Sanayi Sitesi Kooperatif başkanlığını ziyaret ederek yeni Başkan ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulundu. Akgül, konuşmasında esnafları can suyu olacak projelerden yararlandıracaklarını ifade etti.

Ziyarette, Yozgat 100. Yıl Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Murat Develi ve kooperatif üyeleri ile bir araya gelerek, başkan ve yeni yönetime hayırlı olsun temennisinde bulundular. Düzenlenen programda 7 Haziran 2015 seçimleri için Ak partiye tam destek verilmesini isteyen Akgül, 'Yozgat Ak parti ile şahlanacak. Önceki vekilliğim döneminde bizzat ilgilendiğim ve Yozgat'a kazandırdığım birçok proje oldu. İnşallah yeni dönemde Ak partili vekillerimizle birlikte, Yozgat'ın hak ettiği ve beklediği yeni projeleri de ilimize kazandırmış olacağız.' dedi. 

Akgül sözlerine şöyle devam etti. 'Bizler ticaretin içinden gelen insanlarız, sizlerin sıkıtılarını gayet iyi biliyoruz. 100. Yıl sanayi sitesinde yaşanan sıkıntıların çözümü için de hep birlikte çalışacağız. İnşallah bu dönemde 100. Yıl Sanayi sitesine Sağlık ocağı, bir ambulans kazandıracağız. Esnafımızın gelişim ve kalkınmasını hızlı bir şekilde sağlayabileceği KOSGEB projelerinden de faydalanmalarını sağlayacağım. Buradan, sizlerin ve Yozgat'ın bir hizmetkarı olarak çalışacağımızın sözünü vermek istiyorum. Yozgat Ak parti hükümetiyle ve bizlerin çabalarıyla gelişim ve kalkınmasını hızlandıracak.' diyerek sözlerini tamamladı. 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki