Akgül çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Yozgat milletvekili adayı ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor.
Yayınlanma tarihi: 04 Mayıs 2015, Pazartesi günü, saat: 10:18

Cumartesi günü Boğazlıyan seçim irtibat bürosunun açılışını yapan Akgül, ardından Çekerek'te ve Akdağmadeni'ne bağlı köylerde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Boğazlıyan ilçesinde kalabalık bir partili grubu tarafından karşılanan Adalet eski Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, AK Parti Milletvekili adayı Abdulkadir Akgül ve beraberindeki partililerin katılımı ile Cumartesi günü Boğazlıyan seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi. Açılışın ardından bir konuşma yapan Akgül konuşmasında, Yozgat'ın her yönüyle kalkınıp gelişmesi için çalıştıklarını ve bunun için destek istediklerini belirterek “Hedefimiz Yozgat'ta 4-0 sizlerin destekleriyle bunu başaracağımıza inanıyoruz. İlimizde esnaf birlikteliği yok. İnşallah bu birliktelik için büyük adımlar atacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

Abdulkadir Akgül ziyaretlerini dün de sürdürdü. Çekerek ilçesini ziyaret eden Akgül, burada da kalabalık bir partili grubu tarafından karşılandı. Hedeflerinin Yozgat'ta 4-0 yapmak olduğunu ifade eden Akgül, vatandaşlardan AK Parti için destek istedi. Çekerek ziyaretinin ardaından Akdağmadeni'ne geçen Akgül Tekkegüney, Özer, Halhacı, Arpalık, Dayılı, Gökdere, Güllük ve Sazlıdere köylerini ziyaret etti, vatandaşlardan AK Parti için destek istedi. 

Etiketler: abdulkadir akgül   ak parti   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki