Akgül, AK Parti’den aday adayı oldu

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, AK Parti’den aday adayı oldu.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:48

Abdulkadir Akgül, AK Parti İl Başkanlığında, il başkanı Harun Lekesiz ve partililerin katıldığı bir törenle milletvekili aday adayı olduğunu kamuoyu ile paylaştı. 

Akgül, 7 Haziran genel seçimlerinin Türkiye tarihi açısından önemli bir kavşak noktası olduğunu belirterek, yeni dönemde meclis çatısı altında halka faydası olacak projeler üretmek için kolları sıvadıklarını söyledi.

Akgül, şöyel konuştu: “Geçen dönem milletvekilliğini az bir oy ile kaybettik. Ama ben yine milletvekili gibi çalıştık. Ben Yozgat’tan kopmadım, Yozgat halkı da benden kopmadı. Hep memleketimize daha iyi nasıl hizmet ederiz düşüncesi içinde olduk.

Milliyetçiliği ve vatan sevgisini ne olduğunu AK Parti ile öğrendim. Yozgat için görev yapmanın ve Yozgatlı olmak gurur verici . Ben bunun için geldim. Bunun için müracaat ettim. Allah nasip ederse, takdir görürlerse sizler ile  birlikte olmaya, sizinle birlikte çalışmaya varım. Şunu bilmenizi isterim ki ben milletvekili olduysam siz olmuşsunuz demektir. Ben hiçbir kimseden kendimi üstün görmem. Milletvekili olmayı herhangi birşey için istemiyorum. Sadece Yozgat’a bir adım daha önde hizmet etmek için istiyorum. Onun için milletvekili adayı oldum.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki