Akdağmadeni'nde Seçim İrtibat Bürosunu Açtılar

Akdağmadeni ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından seçim irtibat bürosu açıldı.
Yayınlanma tarihi: 15 Mayıs 2015, Cuma günü, saat: 09:44

Yoğun ilginin olduğu, Akdağmadeni ilçesinde açılan seçim irtibat bürosunun açılışına, Eski Adalet Bakanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Yozgat Milletvekilleri Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer, Ak Parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar, AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, Ak Parti İlçe Başkanı Önder Gürel, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, Akdağmadeni halkının her zaman Ak Parti'nin yanında olduğunu ifade ederek, "Geçmişimizi unutmamamız lazım, nasıl Ak Parti ile Akdağmadeni değiştiyse Türkiye de değişti. Ülkemizin ilimizin ve ilçemizin geleceği için Ak Partiye oy verin” dedi.

Eski Adalet Bakanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, açılış töreninde yaptığı kısa konuşmada “ Hizmet ve güvenle bu dört yıl içinde Türkiye çok şey kazanacaktır. Bundan yana benim hiç mi hiç şüphem yok. Onun için herkes bir araya gelmiş. Türkiye’nin istikrarından rahatsız olanlar, iyi yönetiminden rahatsız olanlar, AK Parti bu dört yıl daha yola devam ederse 2019 yılında yapılacak olan seçimlerde bu millet bunları yeniden seçer düşüncesiyle, yol kesme gayreti içerisindedir. Bu çabanın içerisindedir. Bu seçimlerin bir çok özelliği vardır. Bunlardan bir tanesi siyasi partilerin seçim beyannameleridir. Siyasi partiler bu beyannamelerde bir çok vaatlerde bulunmuşlar, palavra sınırlarını aşmışlardı. muhalefet partilerinin bu palavraların hiç birini yerine getiremeyecektir, onların iktidara gelmesi durumunda yaptığımız hastanelerin elektriklerini bile yakamayacak duruma gelecektir ülkemiz, duble yolları tamir bile edemezler” diye konuştu.

Konuşmaların ardından AK Parti Akdağmadeni Seçim İrtibat Bürosu açıldı.

Etiketler: ak parti   akdağmadeni   seçim   irtibat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki