Akdağmadeni'nde Karla Mücadele Devam Ediyor

Akdağmadeni İlçesinde devam eden yoğun kar yağışı dolayısıyla belediyenin başlattığı kar temizleme çalışmalarını gün boyunca devam etti.
Yayınlanma tarihi: 31 Aralık 2015, Perşembe günü, saat: 18:13

Akdağmadeni İlçesinde önceki gece başlayarak yoğun şekilde devam eden kar yağışı dolayısıyla, Akdağmadeni Belediyesi tarafından hazır bekletilen karla mücadele ekipleri, sabaha karşı başlattığı kar temizleme çalışmalarını gün boyunca devam ettirdi.

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, İlçe halkının sorunsuz bir kış geçirmeleri için tüm ekiplerin en zorlu şartlarla mücadele için hazır durumda tutulduğunu ve en ufak bir aksaklığa olanak vermemek için gayret gösterdiklerini söyledi.

Başkan Daştan önceki gece saat 03.00 civarlarında başlayan çalışmaların, kar küreme ve sonrasında tuzlama çalışmalarıyla, yeni güne başlayan ilçe halkının, ulaşımları açısından zorluk çekmeyecek seviyeye getirildiğini belirterek, "Ana güzergahlar, mahalle yolları'nın yanı sıra ara yollar temizlenerek şu an için ilçemizde kar temizliği yapılmamış bölgemiz bulunmamaktadır. Her yıl olduğu gibi kış şartlarında en başarılı belediyelerden birisi olan Akdağmadeni Belediyesi gece gündüz demeden ekiplerini hazır tutacak." dedi.

İlçe halkının, belediye tarafından yapılan uyarılarını dikkate almalarını isteyen Başkan Daştan, "Temizleme işlemleri sırasında, ekiplerimizin sorunsuz bir şekilde kar temizleme işini yapabilmeleri için, araç sahibi olan değerli vatandaşlarımızın araçlarını park ederken bu çalışmaları göz önünde bulundurmalarını istiyoruz. Ulaşımı engellemiyecek bir şekilde araçlarını park etmeleri, ekiplerimize zaman, vatandaşlarımızıda sorunsuz ulaşımı getirecektir." diye uyardı. 
 

Etiketler: akdağmadeni   belediye   suphi daştan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki