Akdağmadeni'nde Kamu Binasına Parti Bayrağı Asıldı

31 Mart 2019 yerel seçimlerde, Akdağmadeni ilçesini MHP'nin gösterdiği adayın kazanması üzerine Belediye binasına MHP bayrağı asıldı.
Yayınlanma tarihi: 06 Nisan 2019, Cumartesi günü, saat: 14:53

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Akdağmadeni İlçesinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı olan Uzm. Dr. Nezih Yalçın kazanması üzerine bir grup partili devir tesliminden önce belediye binasına giderek M.H.P bayrağını belediye binasına astı.

Büyük boy parti bayrağının belediye binasına asılması ilçede yaşayan bazı vatandaşların tepkisine neden olurken, kamu binasına parti bayrağının asılmasının yanlış olduğu konusunda görüş bildirdiler.

Vatandaşlar, cehalet olarak ifa ettikleri parti bayrağı asılması olayında savcılığın, kaymakamlığın şikayet beklemeksizin soruşturma açması konusunda da fikir belirtiler.

Kamu görevinin, kişiye, grbuba özel olarak yapılamayacağını belirten vatandaşlar; "Belediye binası kamu binasıdır. Kamu binasına bir siyasi partinin bayrağı asılıyorsa, yetkililer görevlerini yapmak zorundadır. Bu rezilliğin sorumluları bulunarak adalet karşısına çıkarılmalıdır" dediler.

Akdağmadeni Belediyesi'nden Skandal Paylaşım 


Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki