Akdağmadeni'nde Başkan Daştan, Koltuğu Devretti

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret eden öğrencilere Belediye başkanlığını sembolik olarak emanet etti.
Yayınlanma tarihi: 22 Nisan 2015, Çarşamba günü, saat: 15:15

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret eden öğrencilere Belediye başkanlığını sembolik olarak emanet etti ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bu anlamlı günde öğrencilerin ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu ifade etti.

Mustafa Kemal Atatürk’ün, dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, Başkan Daştan, makamını çocuklara bırakarak onların istek ve önerilerini dinledi. Şehirle ilgili istek öneri ve düşüncelerini ifade eden öğrenciler’in istek ve önerilerini Başkan Daştan tek tek yanıtladı.

Başkan Daştan yaptığı konuşmada ‘’ 23 Nisan dolayısıyla öğrencilerimizin bir kez daha bayramlarını kutluyorum., Ulu Önder Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği ve her sene 23 Nisan’da kutlanan bayram dünyada ki tek çocuk bayramıdır. Makamların sembolik olarak çocuklara teslim edilmesinin temelde onlara duyulan itimadın, güvenin açık bir sembolü olduğunu belirten Daştan öğrencilerin uygulanabilir tespitler ve hedefler koyduğunu, belirtti.’’

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir günlüğüne Belediye Başkanlık Makamına oturan öğrencilere ve öğretmenlere Başkan Daştan çeşitli hediyeler takdim ederek sevgi ve saygılarını sundu.

Etiketler: akdağmadeni   belediye   suphi daştan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki