Akdağmadeni'nde başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Akdağmadeni'nde düzenlenen okullar arası kültür ve bilgi yarışmasında birinci olan Kaymakam Mehmet Tahir İlköğretim okulu öğrencileri Belediye Başkanı Suphi Daştan tarafından altınla ödüllendirildi.
Yayınlanma tarihi: 03 Haziran 2015, Çarşamba günü, saat: 07:45

Akdağmadeni İlçesinde düzenlenen okullar arası kültür ve bilgi yarışmasında birinci olan Kaymakam Mehmet Tahir İlköğretim okulu öğrencileri, Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan tarafından altınla ödüllendirildi.

Belediye Başkanı Suphi Daştan, ilçede düzenlenen orta okullar arası kültür ve bilgi yarışmasında birinci olan Kaymakam Mehmet Tahir İlköğretim okulu öğrencileri Beyza Işıksungur, Güllü Yılmazve Abdul Gaffar Yakın‘a göstermiş oldukları başarıdan dolayı altın hediye etti.

Kaymakam Mehmet Tahir İlköğretim Müdürü Selami Yaşar, Müdür Yardımcısı Selahattin Şahin ve Öğretmen Oğuz Yıldız’a da hediyelerini taktim eden Başkan Daştan öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek "Belediye olarak Eğitim alanına her türlü desteği sağlamaktayız. Öğrencilerimizin bu tür başarılarını gördükçe bizler de memnun oluyoruz. Göstermiş oldukları başarıdan dolayı değerli öğrencilerimizi ve öğrencilerimizin bu seviyeye gelmesinde büyük emeği olan öğretmenlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Etiketler: akdağmadeni   suphi daştan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki