Akdağmadeni Belediyesi ve Akdağmadeni Kaymakamlığının ortaklaşa organize ettiği "Tüm Şehitlerimizi Anma" programı kapsamında Dünya Kur‘an-ı Kerimi Güzel Okuma' dalında birinciliği olan Mustafa Özcan Güneşdoğdu'nun ilahi konseri, ilçe müftülüğüne bağlı imamların Kur’an-ı Kerim tilaveti ve okunan dualar ile 18. günüde geride kaldı.

Belediye Meydanında gerçekleşen organizasyona Belediye Başkanı Suphi Daştan, İlçe Kaymakamı İhsan Erdurucan Belde Belediye Başkanları, siyasi parti temsilcileri katıldı. 15 Temmuz gecesinden bu tarafa meydandan ayrılmayan değerli ilçe halkı "Tüm Şehitlerimiz Anma" programına yoğun ilgi gösterirken, Milli İrade’nin gücünü bir kez daha meydanları doldurarak göstermiş oldu. Meydanı dolduran ilçe halkı ellerinde Türk bayrakları, dillerinde tek bir söz "Vatanımızı Böldürmeyeceğiz" sloganında birleşti.

Başkan Daştan kısa bir açıklama yaparak şunları söyledi. "Bugün burada birlik ve beraberliğimizi, konu vatan olunca nasıl bir olduğumuzu en güzel şekilde gösterdik. Türk bayraklarını alarak aileleri ile birlikte milli irade ve demokrasiye sahip çıkmak ve aynı zamanda şehitlerimizi yad etmek adına ilk günden itibaren meydandan ayrılmayan değerli vatandaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi.

Okunan Kur’an- Kerim tilaveti, dualar ve ilahi konserinden sonra program geç saatlere kadar devam etti.