Akdağmadeni Araç Parkını Genişletiyor

Akdağmadeni Belediyesi, ilçeye yeni kazandırılan 2 araçla, araç parkını güçlendirmeye devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 27 Ekim 2015, Salı günü, saat: 12:36

Akdağmadeni Belediyesi tarafından ilçe hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet Vidanjör ve 2015 model Mitsubishi Marka 6+1 m3 kapasiteli çöp toplama aracı makina parkına dahil etti. Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere alınan yeni vidanjör aracı 2015 model Ford Kargo 2526 modeli olup 13.000 litre kapasiteli. 

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan vidanjör aracının ilçeye kazandırılması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Kanalizasyon, fosseptik ve benzeri temizlik faaliyetlerinde kullanılacak olan vidanjör aracı fosseptik ve çamurlu sıvıları emerek toplamak ve nakletmek amacıyla tasarlanmıştır. Araç üzerine bağlanmış bir alt şasi, silindirik bir tank, tank arkasında bir arka kapak ile dişli kutusundan hareket alan vakum donanımından oluşmaktadır. Araç parkımıza kazandırılan bu araçlarla birlikte 2014 yılının son 6 ayı ve 2015 yılı içerisinde vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla Bekoloder kazıcı yükleyici kepçe, 4*4 arazi pickup, donanımsal olarak son sistem olan yeni itfaiye aracı, Ford Transit marka soğutmalı morglu cenaze taşıma aracı ve son olarak 2015 model vidanjör ve çöp toplama aracı kazandırılarak 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 6 adet yeni araç ilçemize kazandırılmıştır." dedi.

Başkanı Daştan açıklamasının devamında, "Gerçekleştirilen projelerle büyüyen, gelişen ve bununla beraber teknik ekipman açısından ihtiyaçları artan bir ilçe konumundayız. Göreve geldiğimiz günden itibaren kaliteli hizmetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek, vatandaşlarımıza yeni araçlarla hızlı ve güvenilir hizmetler vermek amacıyla araç parkımıza yeni kazandırılan 2 araçla birlikte toplamda 33 araç kazandırılmıştır. Yeni alınan araçlarımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum." diye ifade etti.

Etiketler: akdağmadeni   belediye   suphi daştan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki