Ak Parti'de Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

1 Kasım milletvekili genel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti'de Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı gerçekleştirdi.
Yayınlanma tarihi: 14 Ekim 2015, Çarşamba günü, saat: 09:25

Ankara’da yaşanan patlamanın ardından 3 gün ilan edilen ulusal yas nedeniyle tüm parti programlarını erteleyen AK Parti teşkilatı Cuma günü açılması gereken Seçim İrtibat Büroları’nın açılışını dün gerçekleştirdi. Açılış törene AK Parti Milletvekili adaylarından Bekir Bozdağ, Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer’in yanı sıra İl Başkanı Harun Lekesiz ve Belediye Başkanı Kazım Arslan katıldı.

Dualar eşliğinde seçim irtibat bürosunun açılışının ardından söz alan AK Parti Milletvekili adayı Yusuf Başer, AK Parti’ye hizmet etmekten her zaman gurur duyduğunu genel merkezin istemesi durumunda değil milletvekili olmak çaycılık bile yapacağını söyleyerek AK Parti sevdasını ortaya koydu. Yozgat’a vefa borcunun bitmeyeceğini söyleyen Başer, Yozgat’a yine hizmet etmeye devam edeceğini söyleyerek 1 Kasım seçimlerinde Yozgat halkının desteklerini bekledi. 

Yozgat halkının geçmiş dönemlerde olduğu gibi AK Parti’ye 1 Kasım seçimlerinde gereken desteği vereceğini söyleyen AK Parti Milletvekili adayı Ertuğrul Soysal, yeni dönemde başta Yozgat olmak üzere ülke genelinde oy patlaması yaşayacaklarına inandıklarını söyledi. Yozgat’ın AK Parti’ye geçmiş dönem seçimlerinde olduğu gibi bu dönemde de sahip çıkacağının dile getiren Soysal, yeni dönemde de AK Parti olarak Yozgat için ne gerekiyorsa yapacaklarını ve Yozgat’ın Türkiye genelinde ilk oy sıralamasında ilk 5’teki yerini koruyacağına inandığını söyledi. 

AK Parti olarak hizmet felsefesini baz aldıklarını söyleyen AK Parti Milletvekili adayı Abdulkadir Akgül, Ülkeyi birlik ve beraberlik içinde yöneteceklerini ve Yozgat için hizmet parolasıyla çalışacaklarını ifade etti. 7 Haziran seçimlerinin ardından hükümetin kurulamamasına da değinen Akgül, MHP ve CHP’nin liderlerinin koalisyon görüşmelerinde yapamadığı birleşmeyi CHP ve MHP’li Yozgatlı seçmenin bize oy vererek bu birleşmeyi sağlanacağını ifade etti. 

AK Parti’nin Yozgat’ta yaptığı hizmetlere her fırsatta değinen ve 1 Kasım seçimlerinde Yozgatlı seçmenin desteğini beklediklerini belirten AK Parti Milletvekili Adayı Bekir Bozdağ, Yozgat’a hizmet etmeyi, eser kazandırmayı her zaman sürdüreceklerini belirtti. Ankara’da yaşanan patlamaya da değinen Bozdağ, bu eylemin Türkiye’nin birliğini ve huzurunu bozmak için yapıldığını ancak Türkiye’nin tüm kararlılığıyla bu terör eylemlerinin önünde duracağını ve istikrarlı gidişine devam edeceğini söyledi. Türkiye genelinde istikrarın sürmesi için AK Parti’nin yeniden iktidara geçmesi gerektiğini dile getiren Bozdağ, 1 Kasım seçimlerinde Yozgat seçmeninden gerekli desteği beklediklerini dile getirdi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki