Ak Parti, Yerköy Seçim Karargahı Açıldı

AK Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi başlatılan çalışmalar devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 07 Mayıs 2015, Perşembe günü, saat: 02:16

Ak Parti Yerköy İlçe Seçim Karargahının açılışına AK Parti Milletvekili Adayları Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer, İskender Minar, İl Başkanı Harun Lekesiz, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Salih Çetinkaya, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, AK Parti Çiçekdağı İlçe Başkanı Hasan Hakanoğlu, AK Parti İlçe Teşkilatı, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Seçim karargahının açılış konuşmasını yapan AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, "Partimizin seçim irtibat bürosu açılışımıza katılımlarınızdan dolayı AK Parti İlçe Başkanı olarak hepinize teşekkür ediyor, sizleri yüce Allah’ın selamı ile selamlıyorum. 7 Haziran seçimlerinin Ülkemize, İlimize ve İlçemize hayırlar getirmesini diliyorum. AK Parti Yozgat Milletvekili Adayımız, kardeşimiz olan İskender Minar’ın seçilmesi için sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamalıyız ve inşallah 7 haziran seçimlerine kadar İskender kardeşimiz için çalışmalıyız.” dedi.

İlçemiz AK Parti hükümeti öncesine kadar hiç hizmet almamıştı diye ifade eden Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu "Her gelen İlçemiz boş vaatler verip seçimi kazanıp bir çivi bile çakmamıştır. Ama AK Parti Hükümeti elhamdülillah verdiği sözleri hep yerine getrmiş ve getirmeye de devam edecektir. Benim Yerköylü hemşerilerimden istediğim İskender Minar kardeşimizi seçelim ve bu kardeşimizden İlçemize hizmet getirmesini isteyelim.” dedi.

Daha sonra söz alan Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, AK Parti Yozgat Milletvekili Adayları Abdulkadir Akgül, Yusuf Başer ve Ertuğrul Soysal AK Kadroların yaptığı hizmetlerin bunlarla kalmayıp daha da çok hizmet üreteceğini, laf değil icraat peşinde olacağını, hizmet yolunda önlerini kesmeye çalışanlara karşı kelle koltukta da olsa hizmete devam edeceklerini, Yozgat halkının emanetine sahip çıkacaklarını belirterek, Yerköy’de AK Parti’den bir Milletvekili Adayı çıkardıklarını ve hizmetlerin daha da artarak devam etmesi için İskender Minar’ın Milletvekili seçilmesi için destek istediklerini söyledi.

"AK Kadrolar olarak Allaha şükür hep sizlerin duasını aldık ve durmadan çalıştık. 2011 yılında kısmet olmadı fakat yine durmadım, yine yılmadım partim ve sizler için çalışmaya devam ettim." diye vurgulayan Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı İskender Minar "İşte hemşerilerim AK Parti Milletvekili Adayı olarak yine sizlerle birlikteyim, sizlere hizmet etmek için sizlerle birlikteyim. İnşallah 7 haziran seçimlerinde sevilen bizler olacağız, sevinen Yerköy, Şefaatli ve tüm Yozgat halkı olacaktır. Tüm bu süreçler içerisinde hiç yılmadım. Hiç yorgunluğa düşmedim her zaman şuna inandım Yerköy’ümüz gelişecek, kalkınacak ve bu büyük millet şanlı tarihini yeniden yazmaya başlayacak. Hep bunu düşündüm ve bu ideale inandım ve yola devam ettim. Büyük Usta Sezai Karakoç içimizi titreten şiirinde söylüyor ya; sakın kader deme kadirin üstünde bir kader vardır. Ne yapsalar boş , göklerden gelen bir karar vardır. Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır. Yanmışsam küllerimden yükselen bir hisar vardır. Yenilgi, yenilgi, büyüyen bir zafer vardır. Bizde buna inandık, sizlere inandık, sizlerin duasına güvendik ve Ak Partiden bir Milletvekili Yerköy’ü mecliste temsil edecek dedik. Bu idealden hiç vazgeçmedik. Değerli hemşerilerim 7 haziran akşamı inşallah Yozgat’ta 4-0 yapacağız ve bütün baskılara rağmen milletimiz milli irade AK Parti Kadrolarına sahip çıkacak. Kazanan milletimiz olacak, bizler olacağız.” şeklinde konuştu

Minar, İktidarla birlikte köylere hizmetin daha kolay ve hızlı ulaştığını belirterek, Ak kadroların hizmetleri ülkenin her ucuna ulaşıyor. Kimileri laf üretirken AK Parti hizmet üretiyor. Bende İlime, İlçeme ve Köylerimize hizmet getirmek için çalışacağım. İnşallah seçimde sizinle desteğinizle Milletvekili olarak Ankara’ya gittiğimizde hizmet getirmemiz daha da kolaylaşacaktır. Bu manada sizlerden 7 Haziranda destek istiyorum. Dedi.

Konuşmaların ardından İlçe seçim karargahı duaların edilmesi ve kurdele kesimi ile partililerin hizmetine açıldı.

Etiketler: ak parti   yerköy   karargah   seçim   açılış  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki