Ak Parti Tek Başına İktidar Olacaktır

AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, 1 Kasım genel seçimlerde seçmenin istikrardan yana oyunu kullanacağını söyledi.
Yayınlanma tarihi: 02 Ekim 2015, Cuma günü, saat: 09:34

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçimlerinde seçmenin AK Partiye tek başına hükümeti kurma görevi vermediğini, 1 kasım seçimlerinde seçmenin istikrardan yana oy kullanarak AK Parti'yi tek başına iktidar yapacağını kaydetti. 

Yozgat il teşkilatı olarak seçimlere her zamankinden daha iyi hazırlandıklarını ifade eden Lekesiz, "Bilindiği üzere 7 Haziran seçimleri sonucunda AK Parti tek başına hükümeti kurabilecek yeterlilikte milletvekili sayısına ulaşamadı. Seçmenimizin her türlü kararına saygımız var. Halkımızın ve milletimizin kararları bizim için her şeyin üzerindedir. 

1 Kasım seçimleri için Yozgat il, ilçe, kadın ve gençlik kolları olarak çalışmalarımız son sürat devam ediyor. İnşallah 1 Kasım akşamı 12 yıl boyunca olduğu gibi AK Parti yine tek başına iktidar olacaktır" dedi. Yozgat'ta hedeflerinin her zaman 4'te 4 yapmak olduğunu belirten Lekesiz, "Yozgat Türkiye Büyük Millet Meclisinde 4 milletvekili ile temsil ediliyor. Allah'ın izni ile bu 4 milletvekili de yapılacak olan seçimde AK Parti'den çıkacaktır. Bu doğrultuda çalışmalarımız devam ediyor. Merkez dahil olmak üzere 14 ilçemizde teşkilatlarımız Yozgat'tan 4 milletvekilinin tamamını AK Parti'den TBMM'ye göndermek için yoğun gayret içerisinde çalışıyor" diye konuştu. 

Etiketler: harun lekesiz   ak parti   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki