Ak Parti STK'larla Buluştu

AK Parti Yozgat Milletvekilleri ve teşkilatları, Sivil Toplum Örgütleri Temsilcileri ile bir araya geldiler.
Yayınlanma tarihi: 23 Ekim 2015, Cuma günü, saat: 09:40

1 Kasım Genel Seçimleri öncesi çalışmalarına hız veren Ak Parti Yozgat İl Teşkilatı, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle, Nohutlu Tepesi Sosyal tesislerinde bir araya geldi. 

Toplantıya çok sayıda STK Başkanı ve üyelerinin yanı sıra Ak Parti Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer’de katıldı. Düzenlenen toplantıda konuşan milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer istikrar vurgusu yaparken, STK temsilcilerine birliktelik çağrısında bulundu. 

Toplantıda konuşan Ak Parti Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer, ‘istikrar, huzur ve güven’ vurgusu yaptı. Milletvekilleri, ‘Yozgat’ın gelişiminde STK’ların rolü oldukça büyük. Her zaman olduğu gibi yine birlikte Yozgat’a katkı sunmaya devam edeceğiz. Burada birlik ve beraberlik çağrısında bulunuyoruz. Bir kentin gelişimi STK’ların güçlü olmasıyla doğrudan ilgilidir. Hepimizin farklı siyasi görüşleri olabilir ama Yozgat özelinde bir olmalıyız’ dediler.

Türkiye istikrarın bozulduğuna işaret eden milletvekilleri, ’13 yıllık Ak Parti iktidarı Türkiye ve Yozgat’a önemli kazanımlar sağladı. Bu seçim artık parti seçimi değil ülke seçimi. O halde halkımızın ve siz değerli STK üyelerimizin destekleriyle üzerimize oynanan oyunu bertaraf etmeliyiz. Türkiye’nin kaderini başkalarının eline bırakmamalıyız. İnşallah 1 Kasım Genel Seçimleriyle Ak Parti iktidarı ülkeyi normalleştirirken Yozgat’ta da önemli hizmetlerine devam edecektir’ ifadelerini kullandı.

Etiketler: ak parti   yozgat   stk  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki