Ak Parti Sarıkaya Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

Sarıkaya ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından seçim irtibat bürosu açıldı.
Yayınlanma tarihi: 14 Mayıs 2015, Perşembe günü, saat: 13:37

7Haziran'da yapılacak genel seçimler için hazırlıklarını yoğun şeklikde sürdüren Ak Parti, ilçerde açtığı seçim irtibat bürolarına Sarıkaya'yı da ekledi.

Sarıkaya ilçesi, Lise Caddesi'nde ki seçim irtibat bürosunun açılışına, Eski Adalet Bakanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Yozgat milletvekili adayları Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer, İskender Minar, İl Başkanı Harun Lekesiz, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Yğun ilgi gören seçim irtibat bürosunun açılışından hemen sonra esnaf ziyareti yapan Eski Adalet Bakanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada "Doğalgazı da getiriyoruz, iletim hattı proje çalışmaları devam ediyor. O hat buraya geldikten sonra doğalgazı getireceğiz. Doğalgaz, Sarıkaya’da en çok hanımlarımızı sevindirecektir. Sobanın kiri, külü kova değiştirme dertlerinden kurtaracaktır. Burada şehrin nimetlerinden daha fazla istifade edilmiş olacaktır. Roma Hamamı da çok büyük bir katkı sağlayacaktır. O da Ali Osman Erbir Bey döneminde başlatıldı. Şuanda kazı çalışmalarına da devam ediyoruz. Özel İdare ve Kültür Bakanlığı işbirliği içerisinde çalışmalar yürütülüyor. Bu çalışmalar neticesinde buranın çehresi değişecektir. Roma Hamamı, Sarıkaya için büyük bir hazinedir. Sarıkayalılar bu hazinenin yeteri kadar farkına varamayabilir ama bunun kıymeti ileride ortaya çıkan sonuçlarla gayet iyi bir şekilde anlaşılacaktır." dedi.

Etiketler: sarıkaya   ak parti   seçim   irtibat   büro   açılış  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki