Ak Parti, Sandık Görevlilerini Bilgilendirdi

AK Parti'de sandık başında görev yapacak olan partililere, AK Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından eğitim verildi.
Yayınlanma tarihi: 26 Ekim 2015, Pazartesi günü, saat: 07:57

1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 26. dönem milletvekilliği genel seçiminde görev alacak AK Parti sandık görevlilerine, AK Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından eğitim verildi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı yönetiminde ve İl Hukukçusu ve Siyasi Hukuki İşler Başkanı Elmas Neslihar Duyar tarafından verilen eğitimde, sandık görevlileri, müşahitler, kat sorumluları ile gönüllü sandık görevlilerine seçim günü neler yapmaları gerektiği hususunda bilgilendirme yapıldı.

Parti binasında gerçekleştirilen programa, AK Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, Yozgat Milletvekili ve milletvekili adayı Yusuf Başer ve sandıklarda AK Parti adına görev yapacak kişiler katıldı.

Siyasi Hukuki İşler Başkanı Elmas Neslihan Duyar’ın sunum ve eğitimi ile başlayan toplantıda, AK Parti Yozgat Milletvekili ve Milletvekili adayı Yusuf Başer, sandık görevlilerine hitaben konuşma yaptı. Başer, 1 Kasım Pazar günü yapılacak seçimlerde sandıklarda görev alacakların sandıklarına iyi sahip çıkması gerektiğine vurgu yaptı.

Sandıklarda AK Parti adına görev alacak kişilerin seçimin gerçek kahramanları olduğunu ifade eden Başer, “AK Parti’nin her bir kademesinde görev alan teşkilat mensuplarımızla, sandık görevlilerimizle birlikte hummalı bir çalışma içerisindeyiz. 1 Kasım’ da yapılacak seçimlerin kahramanları sizler olacaksınız. Unutmayınız seçimler sandıklarda kazanılır ve sandıkta kaybedilir. Sizler seçimlerin huzur içerisinde güven içerisinde gerçekleşmesine de yardımcı olacaksınız. Bunun için kurallara dikkat etmelisiniz. Seçimlerde sorumluluğunuzu bilerek hareket edeceğinize yürekten inanıyor, çalışmalarınızda şimdiden başarılar diliyorum.”

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki