Her ay bir İlçede düzenlenen toplantı, Bu ay AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz ve AK Parti Yerköy İlçe Teşkilatının ev sahipliğiyle Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı.

Burada düzenlenen toplantıda AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz ve AK Parti İlçe Başkanları ile birlikte Parti Teşkilatı bir araya geldi.

Toplantıda konuşma yapan AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz; Her ay gerçekleştirdikleri İlçe Başkanları toplantısının bu ay ki ev sahipliğini AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz’un yaptığını belirterek, "Ülkemiz halk oylaması yani diğer adı ile referandum sürecine giriyor. Yeni Anayasa değişikliği üzerinde bir dizi görüşmeler yapıldı ve MHP'nin de destek verdiği hem metin içeriği itibari ile hem de sonrasında mecliste yasalaşmak suretiyle kanunlaştı. Yeni Anayasa Sayın Cumhurbaşkanımızın onayına sunuldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın onayının sonrasında da Yüksek Seçim Kurulu halk oylaması ile ilgili seçim takvimini belirleyecektir." dedi.

Yerköy İlçe Başkanı Yavuz’da AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz ve İlçe Başkanlarını ilçelerinde ağırlamaktan mutlu olduklarını belirterek Referandum’un Ülkemiz adına milletimiz adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Halkımız yine doğru kararı verecektir ve bu sayede Ülkemizin yolu daha da açık olacaktır” dedi.